نکات بسیار مهم خرید اینترنتی پیراهن مردانه ارزان

پیراهن مردانه ارزان یا گران

فهرست عناوین مطلب

خرید اینترنتی پیراهن مردانه ارزان قیمت

بسیاری هستند که به دنبال خرید اینترنتی پیراهن مردانه ارزان قیمت هستند و بسته به سیلقه و علاقه خود در جستجوی پیراهن مردانه با قیمت مناسب و ارزان قیمت هستند. در مقابل افرادی هستند که به جای خرید پیراهن های ارزان قیمت ترجیح می دهند پیراهن هایی نه لزوما گران قیمت اما با قیمت مناسبتر و با کیفیت تر خریداری کنند.

بد نیست بدانید این دو گروه از افراد در صنعت مُد و استایل در دو گروه ” فست فشن (fast fashion) ” و ” مُد پایدار (اکو فشن) ”  قرار میگیرند.

فست فشن (fast fashion)

نوعی از مُد و استایلینگ است که به افراد جامعه القا می‌کند که برای دوست داشتنی بودن، نیاز دارند تا لباس‌هایی متنوع بپوشند. برای همین افرادی که طرفدار فست فشن هستند سعی می کنند به جای خرید یک یا دو پیراهن با کیفیت تر و صرف هزینه بیشتر، لباس ها و پیراهن های ارزان قیمت ولی در چند عدد خریداری کنند تا بتوانند استایل متنوع تری داشته باشند.

فست فشن

مُد پایدار (اکو فشن)

در مقابل، مد پایدار با شعار حفاظت محیط زیست و جلوگیری از آسیب زدن به چرخه طبیعت می گوید سعی کنید با صرف کمی هزینه بیشتر پیراهن هایی با کیفیت تر با دوام و طول عمر بیشتر بگیرید تا علاوه بر استفاده بهتر خود، از افزایش پسماندها و زباله های پارچه ای در طبیعت جلوگیری کنید.

اکو فشن و مد پایدار

فست فشن Fast Fashion که در مقابل مد پایدار قرار می‌گیرد و تولید انبوه لباس ارزان را هدفش قرار می‌دهد، سالانه با وارد کردن هزاران تن لباس به چرخه طبیعت آسیب بسیار بزرگ و جبران ناپذیری به زمین و طبیعت وارد می‌کند.
این آسیب جدا از آسیبی است که برای تولید الیاف لباس در مرحله اول و دوخت و دوز آن به طبیعت وارد می‌شود.

البته اینکه در خرید اینترنتی پیراهن مردانه یا خرید حضوری چه پیراهنی انتخاب کنید، به عوامل مختلفی بستگی دارد از علایق و سلیقه شخصی  گرفته تا بودجه و شرایط مالی، مناسبت و موقعیت و … در اینجا ما تنها قصد داریم نکات مهمی را بیان کنیم تا در خرید اینترنتی پیراهن مردانه ارزان قیمت بهتر است در نظر گرفته شود.

در مطالبی دیگر با عنوان ” خرید اینترنتی پیراهن مردانه ” و ” 5 نکته بسیار مهم در خرید اینترنتی پیراهن مردانه ” نکات ارزنده دیگری در مورد خرید پیراهن مردانه بیان کرده ایم، مطمئن باشید از مطالعه آنها پشیمان نمی شوید.

حال پیراهن ارزان بخریم یا نخریم؟

ما نمی گوئیم همه پیراهن ها و لباس های ارزان قیمت بد یا بی کیفیت هستند. در واقع گاهی اوقات ارزان بودن به این معنی نیست که جنس به ‌کاررفته در پارچه کیفت لازم را ندارد و دوخت و خیاطی لباس با کیفت و دقت انجام نشده است، با توجه به استفاده از دانش و پیشرفت فنّاوری اجناس باقیمت کمتر و مرغوب­تر و به‌صورت انبوه تولید می‌شوند که باعث پایین آمدن هزینه‌های تولید می‌شود. بنابراین هر ارزانی لزوما بی کیفیت نیست بلکه برعکس شاید با کمی جستجو پیراهن ها و لباس های ارزان قیمت با کیفیتی در بازار ببینید اما بطور کلی بیشتر لباس ها و پوشاک ارزان قیمت در بازار به علت استفاده از مواد اولیه نامرغوب و دوخت و دوز نامناسب می باشد.

خرید پیراهن مردانه

بالاخره چه کار کنیم؟

حساب سرانگشتی و مقایسه

برای رسیدن به جواب با ما همراه باشید. بهتر است پیش از خرید اینترنتی پیراهن مردانه ارزان قیمت یک حساب سرانگشتی با خودتان بکنید. به طور کلی لباس ارزان در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه نمی شود. آن ها خیلی زود خراب و فرسوده شده و باید جایگزین شوند پس با یک حساب سر انگشتی می توان فهمید که در طولانی مدت ضرر بزرگی را متحمل می شوید چراکه در مقابل  خرید چند و حتی چندین پیراهن مردانه ارزان قیمت که به مرور زمان و به علت کهنه شدن و خراب شدن پیراهن های قبلی مجبور می شوید بخرید، شاید خرید 3 پیراهن مردانه رسمی با کیفیت در مدت زمان مدنظرتان (مثلا شش ماه) برای شما کافی باشد.

اصل راحتی در پیراهن مردانه

خرج کردن پول یک اصل اساسی دارد که به آن اصل راحتی می گویند: “ پول خود را برای جایی خرج کن که بیشتر وقتت را در آن میگذرانی“. برای همین صرف پول برای یک تشک مرغوب یا یک صندلی کار عالی از ضروریات است. اما ما تمام وقت خود را در داخل لباس هایمان می گذرانیم. پس چه چیزی می تواند مهم تر از لباس  و به خصوص پیراهن و شلوار باشد؟ پس می ارزد که پول کافی برای خرید لباس های با کیفیت پرداخت کنید. در این مورد استثنائا پول می تواند خوشبختی بخرد. از دیدگاه سنتی خریدن پول سرمایه گذاری محسوب نمی شود اما خریدن راحتی دائمی و اعتماد بنفس و داشتن کمد لباس منظم و عالی ارزش سرمایه گذاری را دارد. شاید خریدن یک تیشرتگران قیمت 500 هزار تومانی ولخرجی باشد اما خریدن ۳ عدد تیشرت 150 هزار تومانی با جنس عالی و راحت و ظاهر شیک قطعا یک سرمایه گذاری مناسب برای حداقل یکسال شماست.

تاثیر پیراهن باکیفیت در جذابیت استایل و اعتماد بنفس شما

مردم در همه سایز ها و تناسبات اندامی وجود دارند اما پیراهن ارزان فقط به یک شکل مشابه تولید می شوند چون ارزان تر تمام می شود. پس اگر شما به آن شکل خاص نباشید آن پیراهن به تن شما بد دیده خواهد شد. همین عدم تناسب پیراهن با بدنتان همه اعتماد به نفس را از شما خواهد گرفت. اما لباس های با کیفیت برش های متنوعی دارند که برای همه نوع شکل و اندامی در نظر گرفته شده و این یعنی حتما یکی از ان ها مناسب تن شما است و با پوشیدن آن راحت و شکیل خواهید شد. در ضمن مطمئنا همه شما تجربه اعتماد بنفس بالاتر در هنگام استفاده از پیراهن ها و لباس های شیک تر و مرغوب را داشته اید. پس حداقل اعتماد بنفس خود را فدای ارزانی نکنید مگر اینکه مجبور باشید.

بنابراین در خرید اینترنتی پیراهن مردانه ارزان !! این موارد را فراموش نکنید.

پیراهن مردانه ارزان یا گران

چه پیراهن هایی را بهتر است ارزان بخریم و چه پیراهن هایی را گران (با ارزش تر و مرغوب تر) !!؟؟

در اینجا منظور از گرانی، صرفا گران قیمت و صرف هزینه گزاف نیست. منظور ما لباس ها و پیراهن هایی با کیفیت بالا و مرغوب و قیمت بالاتر نسبت به پیراهن های ارزان تر است.

مطالب بالا نباید شما را به اشتباه بیاندازد ما نمی گوئیم خرید پیراهن ارزان را به طور کلی فراموش کنید. برعکس برای برخی کارشناسان مُد و لباس پیشنهاد میکنند برخی لباس ها و پیراهن ها را ارزان تر تهیه کنید.

  • پیراهن هایی که در محیط های اداری و رسمی به تن می کنید، سعی کنید گران (با کیفیت تر و مرغوب تر) خریداری کنید.
  • پیراهن های مجلسی را نیز گران تهیه کنید.
  • برخلاف پیراهن مجلسی پیشنهاد می شود پیراهن هایی که برای مهمانی های دوستانه یا مهمانی های که به دفعات اندکی در طول شش ماه یا یکسال می روید، ارزان تر و در حراجی ها خریداری کنید. این پیراهن ها نهایتا به تعداد انگشت شماری در طول سال پوشیده می شوند و با این پیراهن ها خیلی در معرض دید همکاران، دوستان و آشنایان نیستید. بنابراین بد نیست در این شرایط کمی در هزینه خرید پیراهن صرفه جویی کنید.

همانطور که پیشتر نیز بیان شد موارد فوق تنها پیشنهاداتی از سوی کارشناسان صنعت مُد و لباس است وگرنه هرکسی در این زمینه پایبند اصول و علایق و سلیقه شخصی خود است.

علاوه بر پیراهن، در مورد ارزان یا گران خریدن انواع لباس زیر پیشنهاداتی از سوی این کارشناسان داده شده است:

 لباس مجلسی: گران

کارشناسان می گویند یک لباس مجلسی باید نشان دهنده شخصیت و سطح بالای شما باشد. پس لازم به ذکر نیست که خریدن لباس مجلسی گران بر لباس ارزان ارجحیت دارد. بهتر است لباس گران مجلسی خود را با استایل کلاسیک و از رنگ های تیره به خصوص مشکی انتخاب کنید چون هماهنگ کردن آن با لباس های دیگر ساده تر است و از طرف دیگر اگر برای دو مهمانی یک لباس بپوشید کسی متوجه نخواهد شد!

کت و شلوار مشکی: گران

کارشناسان می گویند یک دست کت و شلوار مشکی جزء ضروری کمد هر مرد شیک پوش است و برای موقعیت های مختلفی می تواند استفاده شود. پس اگر گران و با کیفیت باشد با دو سه بار خشک شویی خراب نخواهد شد و سال ها قابل استفاده است. دقت کنید که جنس آن از پارچه های عالی باشد و استایل آن کلاسیک باشد و خیلی مد روز نباشد تا با گذر زمان از مد نیفتد. علاوه بر آن بهتر است سایز آن هم به گونه ای باشد که با دو سه کیلو چاق شدن قابل استفاده باشد.

کفش های رسمی: گران

کارشناسان می گویند اگر استطاعت مالی آن را دارید که یک جفت کفش رسمی عالی بخرید حتما این کار را بکنید. کفش مرغوب می تواند روزانه استفاده شود و برای سال ها خراب نشود چون در آن از چرم با کیفیت و قابل تنفس استفاده شده است و کارهای زیادی برای مرغوب شدن آن انجام شده است پس ارزش تمام پولی را که بابت آن می دهید دارد. پای شما عضو بسیار مهمی است و ارزش خرج کردن را دارد. سعی کنید از استایل های کلاسیک با پاشنه نه چندان بلند انتخاب کنید.

پیراهن مردانه ارزان یا گران

کفش مهمانی: ارزان

کارشناسان می گویند این کفش ها چون قرار نیست مدت زیادی استفاده شوند و به رنگ ها و مدل های مختلف آن ها برای هماهنگ کردن با بقیه لباس ها نیاز دارید و از طرفی امکان خراب شدن آن ها بالا است پس بهتر است از انواع ارزان تر استفاده کنید تا در صورت خراب شدن و دور انداختن آن ها قلبتان نشکند!

لباس مهمانی: ارزان

کارشناسان می گویند لباس مهمانی را از حراجی ها بخرید و چون ارزش تمام قیمت خود را ندارند. برای مهمانی های چند ساعته خودمانی پوشیدن لباس های گران لزومی ندارد و توصیه هم نمی شود از طرفی بهتر است از این لباس ها در رنگ ها و مدل های مختلف داشته باشید پس ارزان بخرید.

کیف مهمانی: ارزان

کارشناسان می گویند منطقی نیست که پول زیادی بابت خرید یک کیف مهمانی که قرار نیست هر روز استفاده کنید بپردازید. مانند لباس و کفش مهمانی خرید از حراجی ها گزینه مناسبی است و بهتر است دنبال رنگ هایی مثل مشکی و طلایی باشید تا نگران ست کردن نباشید.

پیراهن مردانه ارزان یا گران

بارانی: ارزان

کارشناسان می گویند بسته به محلی که در آن زندگی می کنید ممکن است به بارانی نیاز داشته باشید. بارانی هایی با کیفیت خوب در قیمت های مناسب توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه می شود که می توانید از آن ها خرید کنید. پس پول زیادی بابت آن ها نپردازید.

پالتو و کاپشن: گران

کارشناسان می گویند اگر در مناطق سردسیر زندگی می کنید خرید یک کاپشن و پالتوی مرغوب نیازی به فکر کردن ندارد. یک پالتوی زیبا می تواند استایل شما را بهبود ببخشد. پس باید اندازه باشد جنس مناسب داشته باشد و چروک نشود. نشانه یک کت و پالتوی مناسب این است که باید در آن به راحتی توانایی حرکت داشته باشید پس برای خریدن یک کاپشن یا پالتوی مناسب (بسته به استایلتان) هزینه کنید.

 

نتیجه

با توجه به مطالب فوق می توان گفت همه لباس ها و پیراهن های ارزان قیمت لزوما بی کیفیت نیستند اما پیدا کردن فروشنده ای که لباس ارزان ولی با کفیت و مرغوب بفروشد کار سختی است. در این شرایط شاید بهتر باشد کمی هزینه بیشتری کنید و برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از آسیب زدن به طبیعت و همچنین راحتی خود، جذابیت بیشتر، داشتن حس بهتری از خود، اعتماد بنفس بیشتر و بالاتر و خوش استایل و شیک بودن لباس با کیفیت تری خرید کنید.

 با این حال ما در اینجا هر دو گزینه را به شما پیشنهاد می دهیم:

در این مطلب سعی کردیم گفتنی ها و نکات ارزنده و مهمی در مورد خرید اینترنتی پیراهن مردانه ارزان به شما دوستان ارائه دهیم امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد.

مجتبی دهقانی
ژانویه 21, 2021