0

 

چرا عضویت در خبرنامه فروشگاه اینترنتی لباس باماش؟

چرا باید ایمیلتون رو به ما بدید؟! چون عضویت در خبرنامه فروشگاه اینترنتی لباس باماش برای شما مزیت هایی داره که در ادامه اونها رو برای شما شرح میدیم.

پیش از هرچیز میخام بدونید که ایمیل شما به هبچ عنوان به سرویس های تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ داده نخواهد شد و هرگز از آنها برای مقاصد تبلیغاتی استفاده نمی شود.

خبرنامه باماش

اما عضویت در خبرنامه فروشگاه لباس و مُد باماش چه مزایایی برای شما داره؟

-میدونید که باماش، یک پلتفرم همکاری در فروش دیجی کالاست که کارش پروموت و تبلیغ کاهالای این فروشگاه اینترنتیه اما مزیت ما اینه که بهترین محصولات رو که از دید خریداران فروشگاه دیجی کالا بهترین کیفیت رو داشتند و بالاترین امتیاز رو گرفتند در وبسایت باماش منتشر میکنیم. با عضویت در خبرنامه باماش شما از این دسته محصولات باخبر میشید.

فروشگاه اینترنتی لباس باماش جائیکه می تونه به خرید شما سرعت ببخشه و شما رو خیلی سریع تر به محصول مورد نظرتون برسونه (اگه میخاید بدونید چطوری؟! اینجا رو کلیک کنید) و شما رو در مورد کیفیت اون محصول مطمئن کنه و باعث بشه که خریدی مطمئن داشته باشید. عضویت در خبرنامه باماش میتونه شما رو از این قابلیت بهره مند کنه.

– با عضویت در خبرنامه باماش تخفیف ها و فروش ویژه های دیجی کالا به شما ایمیل میشه، منتها نه مثل دیجی کالا که همه چیز رو برای شما ایمیل میکنه!! ما فقط تخفیف هایی رو برای شما ایمیل می کنیم که مورد علاقه شماست و شما دوست دارید از این تخفیف های خاص مثلا در زمینه طلا و جواهرات باخبر بشید.

-از اونجائیکه باماش یک فروشگاه اینترنتی مُد و استایل هست، ترکیب محصولات و کالاهایی که مورد علاقه شماست به عنوان ست، تیپ و استایل جدید و پیشنهادی باماش به شما، براتون ایمیل میشه. این کار توسط تیم حرفه ای مُد باماش صورت میگیره.

-اگه علاقه مند به شیک بودن و خوش استایل بودن هم داشته باشید، مقالات آموزشی باماش در زمینه مُد و استایل و فشن هم برای شما ایمیل میشه.

عضویت در خبرنامه فروشگاه اینترنتی لباس باماش