خرید اینترنتی پیراهن راه راه مردانه

انواع پیراهن مردانه

فهرست عناوین مطلب

خرید اینترنتی پیراهن راه راه مردانه

پیراهن راه راه مردانه از محبوبیت ویژه ای میان آقایان به خصوص جوانان برخوردار است. پیراهن راه راه مردانه از آن دسته پیراهن هایی است که هم رسمی و هم غیر رسمی و هم اسپرت است. در خرید اینترتنی پیراهن راه راه مردانه پیش از هرچیز دقت کنید که این پیراهن را در چه مناسبت هایی می خواهید بپوشید. چراکه پیراهن های راه راه مردانه انواع مختلف دارند که توصیه می شود برحسب موقعیت و مناسبت و نیاز خود با آنها آشنا شوید.

در مطلبی دیگر و کامل تر با عنوان ” خرید اینترنتی پیراهن مردانه ” نکات بسیار مهم تری در مورد انتخاب و خرید اینترنتی انواع پیراهن مردانه و سایر جوانب یک خرید رضایت بخش ارائه کرده ایم که پیشنهاد می کنیم این مطلب را نیز مطالعه بفرمائید. همچنین مقاله ” 5نکته بسیار مهم در خرید اینترنتی پیراهن مردانه 2021 و ست کردن انواع پیراهن مردانه ” را از دست ندهید.

انواع پیراهن راه راه مردانه

پیراهن راه راه عمودی ریز و باریک مردانه

این نوع پیراهن های راه راه مردانه، رسمی تر و کلاسیک تر هستند و برای مناسبت های رسمی گزینه شیک و خوش استایلی محسوب می شوند. بدون تردید ترکیبشان با کراوات به جذابیت شما خواهد افزود.
البته پیراهن راه راه عمودی ریز آستین کوتاه مردانه مدلی اسپرت شناخته می شود که در بین جوانان بیشترین طرفدار را دارد.

پیراهن راه راه عمودی پهن و درشت مردانه

این نوع پیراهن های مردانه راه راه چه از نوع آستین کوتاه یا آستین بلند غیررسمی و کژوال و اسپرت هستند. پیشنهاد می شود در مراسم رسمی هرگز از پیراهن های راه راه عمودی پهن و درشت استفاده نکنید. در عوض اگر به دنبال پیراهن راه راه مردانه اسپرت هستید از این مدل به خوبی می توانید استفاده کنید. این نوع پیراهن ها هم از نوع استین بلند و هم از نوع آستین کوتاه در دسته پیراهن های مردانه اسپرت قرار می گیرند.

پیراهن راه راه مردانه

پیراهن راه راه افقی ریز و باریک مردانه

این نوع پیراهن ها کاملا غیررسمی هستند و بطور کلی پوشیدن پیراهن های راه راه افقی مردانه در بین آقایان رایج نیست و شاید بتوان گفت طرفداران خاص خود را دارد. طرح راه راه افقی چه زیر چه درشت بیشتر در تی شرت های مردانه دیده می شود تا پیراهن های مردانه.

بنابراین همانطور که متوجه شدید از پیراهن های راه راه افقی مردانه در مناسبت ها و مراسم و محیط های رسمی و اداری بهتر است استفاده نکنید چرا که نه مناسبت چنین محیط هایی هستند و نه باعث افزایش جذابیت تیپ و استایل مردانه شما می شوند.

پیراهن راه راه افقی پهن و درشت مردانه

این پیراهن ها نیز دقیقا مانند پیراهن های راه راه افقی ریز و باریک مردانه هستند و خصوصیات آنها را دارند.

پس فراموش نکنید در هنگام خرید اینترنتی پیراهن راه راه مردانه پیش از هر چیز به مناسبت و موقعیتی که قرار است از آن پیراهن در آنجا استفاده کنید فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید تا خریدی مطمئن تر داشته باشید.

پیراهن راه راه برای افراد چاق

افرادی که چاق هستند و قصد خرید پیراهن مردانه چه به صورت حضوری یا خرید اینترنتی بهترین پیراهن های راه راه مردانه هستند بهت است پیراهنی با راه راه عمودی را انتخاب کنند زیرا انها را لاغر تر نشان میدهد.

پیراهن راه راه برای افراد لاغر

اگر فردی خیلی لاغر اندام هستید و قصد خرید پیراهن راه راه مردانه چه به صورت حضوری یا اینترنتی بهترین پیراهن مردانه راه راه هستید بهتر است پیراهنی با راه راه افقی ریز را انتخاب کنید زیرا شما را چاق تر نشان میدهد.

البته آقایانی که تناسب اندام دارند یا وزن بدنشان مناسب است، بهتر است از پیراهن راه راه عمودی مردانه استفاده کنند چون باعث جذاب تر شدن آنها می گردد.

اگر هم در خرید و پوشیدن پیراهن راه راه دچار شک و تردید هستید باماش به شما پیشنهاد میکند که از پیراهن هایی که در آن ها خطوط راه راه به هم نزدیک هستند استفاده نمایید.

پیراهن مردانه راه راه

رایج ترین مدل های پیراهن راه راه مردانه

پیراهن راه راه ریز

پیراهنی است که از خطوط ریز تشکیل شده است و اندام شما را ظریف تر و باریک تر نشان میدهد. در ست کردن پیراهن راه راه مردانه بهتر است چون قسمت بالا تنه راه راه است قسمت پاین تنه یعنی شلوار ساده باشد تا ست جذابی به شما بدهد.

پیراهن راه راه آبی مردانه

ابن مدل پیراهن جذابیت خاصی دارد و ستی با شخصیت و استایلی جذاب به شما میدهد. این مدل پیراهن از  خطوط افقی راه راه طراحی شده اند و راه راه ریز و درشت آن در تناسب اندام شما دارای تاثیر می باشد.باماش به شما پیشنهاد میکند این پیراهن راه راه مردانه آبی را در قرارهای روزمره بپوشید همراه با یک شلوارساده و یک تیپ و استایلی خاص و جذابی را برای خود بسازید.

پیراهن راه راه مردانه سفید و آبی

 

پیراهن های راه راه مشکی سفید

پیراهن های راه راه سفید و مشکی مخصوص رده سنی خاصی طراحی نشده اند بنابراین در هر رده سنی میتوانازآن استفاده کرد و باماش آن را به شما توصیه میکند. در ضمن برای رفع مشکل چاقی نیز از پیراهن راه راه با خطوط نازک افقی سیاه و سفید استفاده نمایید. این طرح ، طرحی هنری نیز می باشد.

پیراهن راه راه مردانه

پیراهن راه راه سفید و آبی مردانه (زمینه سفید با خطوط نازک و باریک آبی) رسمی تر و کلاسیک تر است در مقابل پیراهن راه راه سفید و مشکی (زمینه مشکی و خطوط سفید و برعکس) غیر رسمی و اسپرت محسوب می شود بنابراین در هنگام خرید اینترنتی پیراهن راه راه مردانه به رنگ ترکیبی پیراهن دقت داشته باشید.

پیراهن های راه راه اسپرت

این پیراهن ها درقسمت شانه تنگ تر دوخته شده اند تا شما را چهار شانه تر نشان دهند. خرید این نوع پیراهن ها چه خرید حضوری چه خرید اینترنتی و پوشیدن آن به استایل شما جذابیت خاص و منحصر به فردی میدهد و تیپی اسپرت و جوان پسندانه را به شما هدیه میدهد.

پیراهن راه راه مردانه اسپرت

پیراهن مردانه راه راه درشت

این نوع پیراهن ها غیر رسمی اند.  با استفاده از راه راه درشت افقی می توان سینه و شکم را بزرگتر نشان داد و راه راه درشت عمودی قد را بلندتر نشان می دهد. البته ساده ترین و راحت ترین انتخاب پیراهن راه راه، راه راه آبی و سفید می باشد اما کسانی که قوانین لباس پوشیدن را می دانند می توانند از راه راه قرمز و صورتی نیز استفاده کنند.

ست کردن کراوات با پیراهن طرح دار و راه راه

برای انتخاب یک کراوات برای پیراهن طرح دار یا راه راه می توانید از کراوات طرح دار برای این ست استفاده کنید. در این ست کردن به تمرکز بیشتر نیاز دارید تمرکز بیشتری را باید روی ست کردن رنگ کراوات با پیراهن گذاشت. زیرا اگر به روش صحیح ست شود استایلی جذاب به شما هدیه میدهد. در صورتی که کراوات شما طرحدار است میتوانید هر رنگی که در کراوات شما بکار رفتف با پیراهن خود ست کنید. مثلا  رنگ آبی تیره کراوات را،  با آبی پیراهن شطرنجی ست کنید.

انتخاب کراوات مناسب فقط به نوع پیراهن بستگی ندارد بلکه در انتخاب کراوات باید به عواملی همچون یقه پیراهن نیز دقت کرد. در مقاله ” انواع یقه پیراهن مردانه ” یقه های پیراهن مردانه و نقش آنها در جذابیت تیپ و استایل مردانه شما و همچنین کراوات مناسب هر نوع یقه توصیحات مفیدی داده شده است. 

کراوات با پیراهن راه راه مردانه کراوات با پیراهن راه راه مردانه

در خرید اینترنتی بهترین پیراهن های راه راه مردانه به مشخصات و نظرات خریداران دقت داشته باشید تا خرید راحترو مطمئن تری داشته باشید. در پایان امیداریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. .

 

2 minutes
مجتبی دهقانی
ژانویه 19, 2021