0


هدف ما در باماش این است که کمک کنیم شما خریدی مطمئن تر و سریع تر از فروشگاه دیجی کالا داشته باشید.

چگونه به شما کمک میکنیم؟

خیلی وقت ها پیش امده که شما به دنبال خرید انواع لباس مردانه زنانه یا بچگانه، اکسسوری های مانند شال و روسری ، کیف و کمربند  و حتی جواهرات از فروشگاه دیجی کالا بوده اید اما محصولات یاد شده، محصولاتی هستند که شما آنها با دیدن و لمس کردن و پرو کردن بهتر می توانید انتخاب کنید. در حالیکه در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و بطور کلی در خرید اینترنتی محصولات مرتبط با مُد، فشن و استایل شما چون امکان لمس کردن و پرو کردن و تست کردن محصول را ندارید همواره این شک و تردید با شماست که : ” نکنه این لباس سایزم نباشه ، یا نکنه جنسش بد باشه ، یا نکنه این انگشتری که برای همسرم میخوام بخرم سایزش درست در نیاد و از این حرفا ” 

این شاید مهم ترین دغدغه شما خریداران عزیز باشد. برای برطرف کردن این دغدغه هنگام خرید اینترنتی، یکی از بهترین راهکارها خواندن نظرات کاربران است. 

در این صورت و برای داشتن خریدی مطمئن تر، شما نیاز دارید حداقل یکی دو ساعت زمان صرف کنید و در فروشگاه دیجی کالا سرچ کنید و بعد از انتخاب چند یا چندین محصول تازه شروع به خواندن نظرات کاربران بکنید. 

نحوه فعالیت ما در باماش

برای اینکه کار شما سریع تر پیش برود و این دغدغه شما تا حدود زیادی برطرف شود، ما در وبسایت باماش چند کا رانجام می دهیم:

1- ابتدا پرفروش ترین، رضایت بخش ترین و بهترین محصولات درحوزه مُد و  استایل از دید کاربران را شناسایی میکنیم

2- سپس نظرات خریداران را مطالعه و نقاط قوت و صعف آنها را بطور خلاصه و مفید به شما نمایش می دهیم

سایر فعالیت های باماش

علاوه بر موارد فوق، در وبلاگ باماش (مجله تخصصی مُد و استایل باماش) تلاش ما این است تا با ارائه مقالات و مطالب آموزشی باکیفیت در حوزه مُد و پوشاک و استایل، شما را فوت و فن های خرید انواع پوشاک، طلا و جواهرات، اکسسوری و لوازم آرایشی آشنا کنیم تا همواره بتوانید استایلی شیک و باکیفیت برای خودتان رقم بزنید و از خودتان لذت ببرید. 

چی بخرم