0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

باماش چیست؟

باماش وب سایتی برای بازبینی، ارزیابی و مقایسه محصولات اینترنتی است تا از طریق ارزیابی و مقایسه بتواند بهترین محصولات و کالاها را معرفی نماید. باماش کار خود را در آبان ماه 98 بر پایه ارائه خدماتی اصولی، استاندارد و حرفه ای بنا نهاده است.

در باماش ما محصولات اینترنتی در حوزه های مختلف بخصوص مد و پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی و اکسسوری زنانه و مردانه فروشگاه اینترنتی دیجی کالا را به عنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه، مورد بازبینی، مقایسه و بررسی قرار می دهیم و آنها را از لحاظ معیارهای استانداردی ارزیابی می کنیم و سپس بهترین آنها را در چهار گروه قیمتی متفاوت به شما نمایش می دهیم.

بدین ترتیب شما تنها در کمتر از 5 دقیقه با بهترین های هر دسته بندی در محدوده قیمتی مدنظر خود آشنا شده و فرآیند جستجو، مقایسه، بررسی، انتخاب و خرید محصول برای شما بسیار آسان تر گردیده و در نهایت صرف جویی قابل توجهی در زمان خرید شما حاصل می شود و باعث می شود شما از خرید خود اطمینان بیشتری داشته باشید.

البته علاوه بر این، باماش فروشگاهی است که  شما در آن می توانید تخفیف ها، فروش ویژه ها، جشنواره ها و پیشنهادهای شگفت انگیز جمله دیجی کالا را نیز بیابید.

 

یک مثال:

فرض کنید شما قصد خرید کفش نیم بوت دارید، در حالت عادی شما باید وارد وب سایت دیجی کالا شوید، نیم بوت هایی با قیمت مورد نظر را جستجو کنید و سپس برای اطمینان از کیفیت نیم بوت، نظرات تک تک خریداران را مطالعه نمائید تا نتیجه گیری کنید آیا این نیم بوت ارزش خرید دارد یا خیر؟!! و اگر ارزش خرید ندارد این فرایند را ادامه دهید تا نیم بوتی که ارزش خرید را دارد به دست آورید.

بدین شکل برای خرید یک نیم بوت شما باید کلی وقت اختصاص داده تا به خواسته مورد نظر خود برسید.

در باماش تمامی این کارها را ما برای شما انجام می دهیم آن هم بطور کارشناسی و با استفاده از یک سری معیارهای استاندارد برای ارزیابی و انتخاب محصولی مانند نیم بوت. علاوه بر این تیم باماش مطالب آموزشی ارزنده ای در مورد “نکات قابل توجه هنگام خرید”، استفاده صحیح و نحوه نگهداری مناسب محصولات، تشخیص محصول و جنس با کیفیت و … به شما ارائه می دهد تا بتوانید خریدی مطمئن تر داشته باشید.

 

چرا باید به باماش اعتماد کنید؟

ما در باماش ده ها و صدها ساعت زمان صرف تحقیق، ارزیابی، مقایسه و بازبینی محصولات و کالاهای مختلف می کنیم تا بتوانیم بهترین محصولات دسته بندی های مختلف را به بازدیدکنندگان عزیزمان پیشنهاد دهیم، این در حالیست که ما هیچ محصولی را از هیچ تولید کننده ای  نمی پذیریم و به دنبال تبلیغ محصولات تولیدکننده ها نیستیم بلکه معیار ما برای تشخیص بهترین محصولات تحقیق، مقایسه و ارزیابی اصولی و استاندارد است. تنها در صورت جلب اعتماد شما و در صورتی که شما از طریق وب سایت باماش و از طریق لینک های ما محصولات مدنظر خود را خریداری کنید، ما به درآمد می رسیم.

بنابراین ارائه خدماتی برتر در زمینه بازبننی و معرفی محصولات برتر هم منجر به  جلب اعتماد شما و خریدی مطمئن از سوی شما می شود و هم باعث کسب درآمد ما.

در نتیجه باماش همواره تلاش می کند با ارائه خدماتی برتر، شایسته و حرفه ای به دنبال جلب اعتماد بازدیدکنندگانش باشد تا از طریق جلب اعتماد بازدیدکنندگان به زندگی خود ادامه دهد.

[tf_numbers name=”%d8%a7%d9%85%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%a7″]

باماش چطور این کار را انجام می دهد؟

بهترین راهکار برای باماش برای معرفی محصولات برتر  این است که ده ها محصول از هر دسته بندی را خریداری کرده و در آزمایشگاه خود آنها را مورد تحقیق، ارزیابی و مقایسه ای اصولی  و استاندارد قرار دهیم. اما متاسفانه این امر به دلیل هزینه های سنگین اولیه برای ما و به علت نوپابودن و نداشتن منابع مالی و سرمایه کافی امکان پذیر نیست.

در عوض ما کار خود را بر پایه موارد زیر شروع کردیم تا با اتکا به آنها بتوانیم به هدف خود که همان معرفی و پیشنهاد محصولات برتر دسته بندی های مختلف است برسیم:

  • بازخورد و نظرات خریداران سابق محصولات
  • مصاحبه با متخصصین و مشاورین تولید محصولات و گرفتن مشاوره از آنها در زمینه تشخیص اصولی محصولات با کیفیت
  • تحقیق و پژوهش مستقل تیم تحقیق و توسعه باماش در مورد محصولات و کیفیت آنها

 

  • بازخورد و نظرات خریداران سابق محصولات

یکی از مواردی که باعث اعتماد شما به یک محصول و کیفیتش می شود رضایت خریداران پیشین و اطلاع از نظرات آنهاست برای همین ما از این نظرات و بازخوردها در ارزیابی ها و بازبینی های خود کمک می گیریم تا بتوانیم بطور شایسته تری به وظیفه خود عمل نمائیم هرچند این مورد به تنهایی کافی نیست.

 

  • مصاحبه با متخصصین و مشاورین تولید محصولات و گرفتن مشاوره از آنها

اینکه در ارزیابی های خود، در یک محصول به دنبال چه مواردی باشیم و چه مواردی را بررسی کنیم همچنین به چه نکاتی باید هنگام خرید و انتخاب محصول دقت نمائیم و ارزیابی محصول از جوانب مختلف از جمله نقاط ضعف و قوت، کیفیت، ارزش خرید نسبت به قیمت، تاثیر محصول بر سلامتی و سایر جوانب، بدون کمک گرفتن از مشاورین و متخصصین مربوطه میسر و ممکن نخواهد بود.

 

  • تحقیق و پژوهش مستقل تیم تحقیق و توسعه باماش در مورد محصولات و کیفیت آنها

علاوه بر گرفتن مشاوره و راهنمایی از متخصصین مربوطه، تیم تحقیق و توسعه باماش نیز به جوانب مختلف محصول و تحقیق در مورد انها پرداخته تا بتواند از نتایج و یافته های خود در تحقق اهداف خود (معرفی و پیشنهاد بهترین محصولات) کمک بگیرد.

 

انتخاب محصولات و ادامه فرایند

ما در باماش برای انجام این امر مهم و پر مسئولیت، از هر دسته بندی بین 70 تا 100 محصول را از بین محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا گلچین کرده و سپس آنها را مورد تحقیق، ارزیابی و مقایسه قرار می دهیم و پس از تطابق با معیارهای استانداردی که براساس مصاحبه با متخصصین و مشاوره گرفتن از انها و همچنین تحقیق تیم باماش به دست امده است، بهترین آنها را انتخاب و به شما مخاطبان گرامی معرفی می کنیم.

 

قول و تعهد باماش به شما

تمام تلاش ما در باماش این است که خدماتی بسیار ارزشمند و فوق العاده رضایت بخش به بازدیدکنندگان مان ارائه دهیم تا بتوانند با تکیه بر این خدمات براحتی با صرف کمترین وقت تصمیمی مطمئن تر و قابل اعتماد تر در مورد خرید محصول مورد نظر خود داشته باشند.

بنابراین ارائه خدماتی بی نظیر، قول و تعهد ما و اعتماد شما افتخار ماست

باعث خوشحالی ماست که با ارائه پیشنهادات و انتقادات ارزنده و سازنده خود به بهبود خدمات ما کمک کنید

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]