5 نکته مهم در خرید اینترنتی پیراهن مردانه

فهرست عناوین مطلب

خرید اینترنتی پیراهن مردانه 2021

خرید اینترنتی پیراهن مردانه گاهی می تواند شما را به چالش بکشد و در انتخاب نوع و طرح آن شما به زحمت بیفتید و مجبور شوید که وقت زیادی برای آن صرف کنید.

در باماش ما به شما کمک می کنیم که خرید آنلاین پیراهن مردانه 2021 برای شما راحت تر باشد و بدون صرف وقت زیاد به آن چیزی که مد نظر شماست دست پیدا کنید.

خرید اینترنتی پیراهن مردانه

 انواع پیراهن مردانه

پیراهن ها از جنبه های مختلفی دسته بندی می شوند مثلا از نظر جنس شامل نخی، پنبه ای، کتانی، الیاف مصنوعی و …، از نظر سبک شامل کلاسیک و مدرن و به لحاظ آستین به آستین کوتاه و آستین بلند تقسیم می شوند.

 همچنین از لحاظ طرح و مدل شامل طرح های ساده، راه راه، چهارخانه، گلدار، جیب دار و بدون جیب، شطرنجی و به لحاظ  یقه نیز در انواع مختلفی از جمله یقه گرد، یقه کلاسیک و یقه متضاد در بازار موجود هستند.

از جنبه استفاده و مناسبت هم پیراهن های رسمی، مجلسی، روزمره و اسپرت را شامل می شوند

این طیف وسیع از انواع طرح ها و مدل ها و دسته بندی های مختلف پیراهن های مردانه ممکن است شما در خرید پیراهن مردانه مناسب سردرگم کند.

با کمی فکر در مورد علاقه و نوع استفاده خود، براحتی می توانید پیراهن مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید.


برای مشاهده و خرید انوع پیراهن مردانه کلیک کنید


خرید پیراهن مردانه

5 نکته مهم هنگام خرید اینترنتی پیراهن مردانه 2021

دوام و طول عمر پیراهن مردانه

اگر دوست دارید که پیراهن تمیز بماند، براحتی قابل شستشو باشد و طول عمر خوبی داشته باشد و با چندبار شستشو از مرغوبیت و کیفیت آن کاسته نشود، پیراهن نخی و پنبه ای خریداری کنید.
در مقابل، این جنس از پیراهن ها بعد از شستشو براحتی چروک می شوند

راحتی اتو کردن و چروک نشدن

اگر شما خیلی حوصله اتو کردن لباس هایی که بعد از شستشو چروک می شوند را ندارید، می توانید به سراغ پیراهن هایی با الیاف مصنوعی مانند پلی استر بروید. در مقابل، پیراهن های الیاف مصنوعی طول عمر کوتاهی نسبت به الیاف طبیعی مثل نخ و پنبه و کتان دارند.

یقه پیراهن

در هنگام خرید آنلاین پیراهن مردانه به یقه آن توجه کنید که لبه آن نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند و نه خیلی تنگ و نه گشاد باشد و براحتی نیز قابل بسته شدن باشد.

بلندی پیراهن

هنگام خرید یک پیراهن مردانه باید به بلندی آن نیز دقت کنید. اگر از ان دسته از افرادی هستید که پیراهن را بیرون شلوار قرار می دهید، بلندی آن باید تا روی باشن و جیب ها پوشش دهد و  اگر پیراهن را درون شلوار قرار می دهید با بلند کردن دست ها می توانید بفهمید آیا مناسب شما است یا خیر.
به محض بالا بردن دست ها، اگر پیراهن از شلوار خارج شد بدانید که این پیراهن برای شما کوتاه است، پس بهتر است آن را مرجوع یا تعویض کنید.

جنس پیراهن مردانه

همانطور که متوجه شدید بهتر است پیراهن هایی از الیاف طبیعی مانند نخ، پنبه، کتان و ابریشم خریداری کنید.
البته جنس ابریشم  از جنس های گران قیمت و لوکس بازار شناخته می شود. پیراهن هایی با الیاف مصنوعی را در صورتی خریداری کنید که دنبال پیراهن های ارزان قیمت هستید، در غیر این صورت اجناس طبیعی پیشنهاد می شوند.

رنگ پیراهن

خیلی ها رنگ پیراهن را براساس رنگ شلوار و سایر البسه خود انتخاب می کنند. رنگ پیراهن به دلیل ترکیبی که با شلوار یا کت و شلوار ایجاد میکند اهمیت دارد.

 البته علاوه بر این موارد بهتر است عواملی مهم دیگری از جمله رنگ پوست صورت، رنگ مو و رنگ چشم را مدنظر قرار دهید.

 این نکته را فراموش نکنید که انتخاب رنگ قابل شخصی و سلیقه ایست اما در انتخاب رنگ به عوامل ذکر شده و همچنین به نوع استفاده روزمره، رسمی، مجلسی و اسپرت و مناسبت ها توجه کنید.


برای مشاهده و خرید انوع پیراهن مردانه کلیک کنید


راهنمای سایز پیراهن هنگام خرید اینترنتی پیراهن مردانه 2021

حتما تا کنون عبارات Medium، Large، Xlarge و … به گوشتان خورده. در هنگام خرید اینترنتی لباس به این عبارات باید دقت بیشتری داشته باشید چرا که در خرید اینترنتی امکان پرو کردن لباس و اطمینان از اندازه بودن آن وجود ندارد.

بهتر است بدانید سایز لباس از جمله پیراهن، کشور به کشور حتی برند به برند گاها می تواند متفاوت باشد چون هیچ تضمینی وجود ندارد که همه پیراهن ها و لباس ها با یک استاندارد دوخته شوند.

اما با این حال برای اطمینان از اندازه بودن پیراهنی که می خرید علاوه بر این سایزها می توانید به نظرات خریداران هم توجه کنید.

شاید مطالعه نظرات خریداران وقت زیادی از شما بگیرد اما در اینجا و در قسمت بهترین “پیراهن ها از دید خریداران” براحتی و بدون نیاز به مراجعه به قسمت “نظرات کاربران” می توانید از رضایت بخش ترین خرید های پیراهن که براساس نظرات و پیشنهادهای خریداران انتخاب شده اند، مطلع شوید.

معیار سایز بندی پیراهن مردانه چیست؟

معیار سایزبندی پیراهن مردانه اندازه و طول دور یقه پیراهن می باشد. بنابراین در هنگام خرید آنلاین پیراهن مردانه به جدول سایز پیراهن ها توجه کنید.

معیار سایز بندی پیراهن مردانه

 در زیر جدول سایزبندی پیراهن ها و تبدیل آن ها را می توانید مشاهده کنید:

جدول سایزبندی پیراهن مردانه

در ایران و اروپا اندازه ها به سانتیمتر و در آمریکا و انگلستان به اینچ می باشد.

ست کردن انواع پیراهن مردانه

به عقیده کارشناسان مُد و فشن، پیراهن به دلیل ترکیبی که با شلوار می سازد اصلی ترین بخش استایل مردانه است، به همین دلیل هم آقایان خوش تیپ و طرفدار شیک پوشی باید به ست کردن پیراهن با سایر البسه خود توجه ویژه ای داشته باشند.


برای خرید اینترنتی پیراهن مردانه رسمی کلیک کنید


برای خرید اینترنتی پیراهن مردانه روزمره و غیررسمی کلیک کنید

ست کردن پیراهن آستین کوتاه

پیراهن های آستین کوتاه مردانه بدلیل راحتی در استفاه، پوشش و اتو زدن مورد توجه آقایان در فصول گرم سال هستند. این پیراهن ها را می توان با شلوارهای کتان و جین ست کنید البته فراموش نکنید که بهتر است از پوشیدن کت روی این پیراهن ها اجتناب کنید چرا که پیراهن آستین کوتاه جزء لباس های غیر رسمی مردانه محسوب می شود.

ست پیراهن مردانه آستین کوتاه

ست کردن پیراهن چهارخانه و شطرنجی

پیراهن چهارخانه و شطرنجی به دلیل جذابیتی که به مردان می بخشند همیشه مورد توجه و پسند خانم ها بوده است. این پیراهن ها را می توان با شلوارهای جین ست کرد. بهتر است این پیراهن ها را بیرون شلوار قرار دهید تا جذابیت شما دو چندان شود. فراموش نکنید که این پیراهن ها نیز در دسته پیراهن های غیررسمی مردانه قرار دارند.

ست پیراهن مردانه چهارخانه

ست کردن پیراهن آستین بلند رنگ روشن

پیراهن مردانه رنگ روشن می توانند هم رسمی باشند و هم اسپرت. پیراهن رنگ روشن رسمی بهتر است با کت و شلوار ست کنید و اسپرت رنگ روشن را با شلوار جین یا شلوار اسلیم فیت.


برای خرید پیراهن مردانه سفید رنگ کلیک کنید


برای خرید انواع پیراهن مردانه در رنگ های مختلف کلیک کنید


ست پیراهن مردانه آستین بلند

ست کردن پیراهن های مردانه رنگ تیره

ست پیراهن های مردانه رنگ تیره با شلوار جین تیره، سلوار اسلیم فیت تیره رنگ ترکیب جذابی می شود البته ترکیب اسپرت این پیراهن ها با شلوارهای جین رنگ روشن نیز می تواند فوق العاده باشد.

ست کردن پیراهن های مردانه رنگ تیره

ست کردن پیراهن مردانه راه راه

پیراهن های مردانه راه راه که رنگ اصلی آن سفید یا رنگ روشن است را می توان با یک شلوار مشکی یا سرمه ای به همراه کفش کالج ست کرد

همچنین ست پیراهن راه راه ریز مردانه را با یک دست کت و شلوار رسمی مشکی یا سرمه ای استایل جذابی به شما خواهد بخشید.


برای خرید اینترنتی پیراهن های ساده، راه راه و چهارخانه کلیک کنید


ست پیراهن راه راه مردانه

نتیجه گیری

با توجه به مطالب گفته شده سعی کنید در هنگام خرید اینترنتی پیراهن مردانه 2021 به جدول راهنمای سایزبندی، رنگ، ست و استایل پیراهن و نوع آن توجه ویژه ای داشته باشید تا از خرید خود پشیمان نشوید.

در مقاله “ راهنمای انتخاب و خرید اینترنتی پیراهن مردانه ” می توانید با موارد و نکات مهم تری در هنگام خرید آنلاین پیراهن مردانه آشنا شوید.

مجتبی دهقانی
ژوئن 8, 2020