خرید اینترنتی کفش ورزشی زنانه ارزان

در خرید کفش باید نهایت دقت را بکار برد چون پا قلب دوم است. کفش ورزشی یا کفش کتانی، کفشی است که عمدتا برای ورزش و فعالیت‌های بدنی و فیزیکی طراحی شده است این کفش ممکن است مورد استفاده روزمره نیز قرار گیرد. 

در هنگام خرید کفش ورزشی زنانه ارزان باید این نکات را در نظر بگیرید که عبارتند از…

کفش ورزشی زنانه، کفش زنانه، کفش

پاشنه کفش…

پاشنه کفش ورزشی یا کتانی باید کاملا نرم و راحت باشد. کفش ورزشی باید طوری باشد که وقتی بندهای آن را میبندید با کمی فشار از دست خارج شود.

رویه کفش…

دقت داشته باشید که در خرید کفش حضوری یا بعد خرید اینترنتی کفش ورزشی زنانه ارزان رویه کفش ورزشی باید در عین مقاومت و کیفیت بالایی که دارد نرم و حالت پذیر باشد . رویه کفش نباید به پای شما فشار بیاورد تا در هنگام راه رفتن راحت باشید و احساس درد در روی پا به شما دست ندهد . همچنین قبل از تست کردن رویه کفش از درست بسته شدن بند های کفش اطمینان داشته باشید در مرحله ی بعد باید آستر و رویه داخلی کفش به گونه ای باشد که به پای شما آسب وارد نکند و از راحتی و نرمی برخور دار باشد.

گودی کف پا…

در قسمت وسط پا یه فرورفتگی وجود دارد که به آن گودی کف پا میگویند. کفشی را که انتخاب میکنید باید باگودی پا مطابقت داشته باشد زیرا کفش ورزشی مناسب برای کسانی که گودی پا دارند با کسانی که کف پای صاف دارند متفاوت است.

نکته: کسانی که کف پای آنها دارای گوذی کف پا هستند میتوانن از کفی طبی یا کفشهای کپسول دار و اورجینال استفاده کنند.

قد کفش…

اندازه کفش باید به گونه باشد که پا در آن به راحتی حرکت کند و حدود یک سانت از کفش فاصله داشته باشد.

اندازه ساق کفش…

کفشی را که انتخاب میکنید اندازه باید دارای اندازه ی ساق تا زیر قوزک پای شما باشد. اگر ساق کتانی روی غوزک پا را بپوشاند هنگام فعالیت در با آن پا احساس راحتی داشته باشد.

انعطاف پذیری کفش…

 کفش باید در عین مقاومت و کیفیتی که دارد از انعطاف پذیری استانداردی نیز برخوردار باشد. 

پاهیتان را اندازه بگیرید…

این یک باور غلط است که میگویند سایز پای بزرگسالان تغییر نمیکند.اندازه پای بزرگسالان نیز با افزایش سن تغییر می‌کند. بنابراین بهتر است سالی دوبار پایتان را اندازه بگیرید. در عین حال این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که سایزبندی و بین مدل کفش اسپرت و برندهای مختلف متفاوت است…

زمان…

بهترین زمان برای خرید کفش آخر روز است زیرا در طول روز در اثر فعالیت های روزانه پاها ورم میکنند تا کفش درستی را انتخاب کنید.

بند

کفش های ورزشی باید بند داشته باشد. وقتی آن را امتحان میکنید مطمئن باشید که بن آنها بسته است. مانند وقتی که میخواهید فعالیت خود را آغاز کنید.

عمر کفش…

هر گاه که پاشنه کفش اسپرت خورده شده بود یا راحتی کتانی از بین رفت و احساس کردید قابلیت گذشته را ندارد وقتش رسیده که سراغ خرید کفش ورزشی تازه‌ای بروید .

جوراب…

هنگام خرید کفش حتما با جوراب امتحان کنید.

کفش ورزشی زنانه، کفش زنانه، کفش

پنجه پا و پاشنه پا…

در هنگام خرید کفش چه به صورت حضوری یا بعد خرید اینترنتی کفش ورزشی زنانه ارزان دقت کنید که بعد از بستن بند کفش  پنجه پا در آن براحتی  تکان نمیخورد و پاشنه پا هنگام فعالیت نمیلغزد.

نکته:

گاهی اوقات تنها تفاوت بین مدل ‌های کفش ورزشی  مردانه و زنانه، در اندازه و رنگ ارائه شده‌ی آن‌ها است. سایز نه تنها به طول بلکه به عرض کفش اشاره دارد. کفش‌های زنانه‌ی استاندارد (عرض B) با یک سایز باریک در مدل مردانه مطابقت دارند. امروزه، درک بهتری از نیاز به مواد مختلف و تناسب برای مدل زنانه‌ی یک کفش با احتساب تفاوت‌های حجم و هم‌چنین مکانیکی وجود دارد. 
به طور کلی، زنان میانگین وزن بدنی کمتری دارند و همانند کفش مردان نیاز به ضربه‌گیر محکم ندارند کفش زنان در پاشنه باریک‌تر و در جلوی پا بازتر هستند و چرم لایه سرپنجه کفش بهتر می‌تواند با آناتومی یک زن تطابق پیدا کند تا طرح‌های صاف‌تر که برای پای مردان مناسب‌تر هستند. برخی از افراد ممکن است به این نتیجه برسند که پای‌شان در کفش که برای جنس مخالف طراحی شده راحت‌تر است، بنابراین مهم است  که زیاد روی این موضوع نمانیم و بر روی متناسب‌ترین کفش  تمرکز کنیم.
 

ظاهر و مد…

در هنکام خرید کفش چه به صورت حضوری یا خرید اینتر نتی کفش زنانه ارزان به ظاهر و مد دقت نکنید زیرا شاید ظاهر زیبا و به روز داشته باشد اما باعث کمردرد و پادرد میشود.

وزن..

با کفش سبک فعالیت ها را برای شما راحت‌تر خواهد بود، برای این راحتی از مواد سبک پارچه‌ای در ساخت رویه‌ی کفش یا لایه‌ای میانی از جنس ماده‌ شیمیایی EVA استفاده می‌کنند.

طراحی کفش…

در هنگام خرید کفش ورزشی زنانه به این نکته دقت داشته باشید که وقتی آن را پا میکنید در آن احساس راحتی داشته باشید.

قدم زدن…

وقتی که یک کفش را انتخاب کردید آن را پا کنید و با آن چند قدمی راه بروید تا از راحتی آن مطمئن شوید.کفش را نباید به زور پا کرد.

کفش ورزشی زنانه، کفش زنانه، کفش

بانوان باید این به این نکات اهمیت ویژه ای بدهند…

  • سبک بودن
  • کفی نرم و راحت
  • تهویه مناسب

برترین کفش های ورزشی 2018

کتانی ورزشی نایک ایرمکس79:

کتانی مردانه نایک ایرمکس۹۷ مشکی در همان ابتدای ورود به بازار مورد استقبال گسترده ی طرفداران و جوانان قرار گرفت و بزودی جای خود را در میان جوانان جهان باز کرد.

 کتانی نایک ایرمکس Heat:

این ست کتانی مردانه و زنانه با برترین رنگبندی و بهترین کیفیت و قیمت موجود می باشد. 

کتانی نایک ایر 270 :

این کفش کتانی مردانه به دلیل استایل زیبا و جذابی که دارد مورد توجه بسیاری از جوانان شیک پوش قرار گرفت

 

پرفروشترین و مناسب ترین قیمتها با کیفیت بالا در فروشگاه اینترنتی باماش در اختیار شماست.

 

نکته: اگر به طور مرتب يک تمرين ورزشی را انجام می‌دهيد، کفشی را بخريد که خاص ورزشی باشد که آن را انجام می‌دهيد.

در خرید اینترنتی کفش ورزشی زنانه به نظرات خریداران، پیشنهادات و توضیحات دقت کنید تا خرید مطمئن تری انجام دهید.

 

مجتبی دهقانی
اکتبر 10, 2020
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.