0

بهترین پیراهن های مردانه طبق نظرات خریداران فروشگاه دیجی کالا

در این قسمت شما پیراهن هایی را مشاهده می کنید که از دید خریداران دیجی کالا رضایت بخش ترین و بهترین پیراهن های مردانه بوده اند.
پیراهن هایی که به لحاظ دوخت، طراحی، کیفیت و جنس بهترین امیتاز را از دیدگاه خریداران کسب کرده اند.

باماش چطور این پیراهن ها را انتخاب کرده است؟

تیم باماش با مطالعه و بررسی نظرات خریداران در فروشگاه دیجی کالا، نقاط قوت و ضعف، مزایا و معایب پیراهن ها را استخراج و در قالب جدول در اختیار شما همراهان گرامی قرار داده است تا بتوانید خریدی مطمئن و سریع تر از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا داشته باشید.

بروزرسانی بهترین محصولات دیجی کالا از دید خریداران

این اطلاعات با توجه به نوع محصولات بطور فصلی یا هر سه ماه یک بار بروز رسانی می شود.
به همین دلیل شما می توانید کاملا مطمئن باشید که محصولاتی که در صفحات بهترین محصولات وبسایت باماش مشاهده می کنید کاملا بروز هستند.

خرید اینترنتی کت تک مردانه

کت های تک میتواند جذابیت خاصی را به استایل نیمه رسمی شما ببخشد.شاید کت اسپرت به اندازه کت و شلوارهای رسمی کاربرد گسترده نداشته باشند، اما باماش سعی دارد  ست کردن کت اسپرت با سایر لباسها را به شما نشان دهد، با انتخاب طرح، رنگ و نوع پارچه در کت تک، میتوانید ست های مختلفی را ایجاد کرد.

کت تک مردانه،کت مردانه

نکات مهم در خرید کت تک عبارتند از…

تعداد چاک های پشت کت…

در خرید حضوری و یا بعد خرید اینترنتی کت تک مردانه(یا توضیحات داده شده)به تعداد چاک های پشت کت دقت کنید،چاک های پشت کت به راحتی نشست و برخاست شما کمک میکنند و در زیبایی کت موثرند.اگر دوست دارید کت شما تنگ باشد از کت های تک چاک و یا بدون چاک استفاده کنید، اگر از کت هایی که داری دو چاک هستند استفاده کنید به راحتی میتوانید از جیب های کت تان استفاده کنیدزیرا چاک های پشت کت از بهم ریختگی جلوی کت جلوگیری میکند.

 

کت مناسب هر فصل را بپوشید…

شما باید کت خود را براساس فصلی  که درآن قرار دارید انتخاب کنید در خرید اینترنی کت تک مردانه نیز به این موضوع دقت کنید. مثلا در فصل تابستان از کت های کتانی استفاده کنید زیرا بافت خنکی دارند و باعث جریان هوا میشود که این نیز باعث خنک نگه داشتن بدن میشود. اما اگر در فصل های سرد سال هستیم میتوانیدبا پوشیدن کت پشمی بدن را گرم نگه دارید زیرا دارای بافت فشرده هستند و از ورود هوا جلوگیری میکنند.کت تک مردانه،کت مردانه

 

کراوات؟؟؟

کراوات یکی از مهم ترین اکسسوری ها مردانه میباشد که میتواند جذابیت بسیار خاصی به شما ببخشد(کروات های باریک و تک رنگ)، اگ دوست دارید استایلی کلاسیک داشته باشید به سراغ یک پیراهن تک رنگ،کرواتی باریک به همراه یک کت تک بروید. این استایل شما را متفاوت و خاص میکند. ناگفته نماند که درکشور ما بسیار مرسوم نیست و بیشتر از کراوات در مجالس خاص استفاده میکنند.

 

یک استایل اسپرت بسازید…

ابتدا سراغ کتی مناسب فصلی که در آن قرار دارید بروید که تک چاک باشد و پیشنهاد بعدی ما این است که سراغ یک تیشرت سفید و شلوار جین ابی روشن بروید و آن را با کتانی اسپرت مشکی یا سفید استفاده کنید، در تیپ های اسپرت محدودیتی برای اکسسوری ها وجود نداد اما تیپ های رسمی در محدودیتند.

 

کفش مناسب برای ست با کت…

نوع کفش به استایل شما بستگی دارد(کت اسپرت یا رسمی). کفش ها به همان میزان که استایل شما را میسازند اگر نامناسب باشند میتواند آن را از بین بببرد.اگه شلوار جین آبی استاده کردید از کفشهی عادی استفاده کنید زیرا کفش های ورزشی باعث میشود شبه نواجوانی شوید که لباسهای پدر خود را پوشیده استبرای اینکه تیپی شیک و عادی داشته باشید شلوار جین را همراه کفش های کالج آکسفورد یا بوجر بپوشید.

 

استفاده از پالتو…

اگر هوا به قدری سرد شده که نمیتوان بتنهایی از کت استفاده کرد باید بسراغ پالتو بروید و کت تان را زیر پالتو بپوشید.اگر کت شما دو دکمه است است دکمه اول آن را ببندید و اگر سه دکمه است دکمه دوم آن را ببندید و بعد پالتو را روی کت بپوشید.کت تک مردانه،کت مردانه

 

شلوار منایب برای ست کردن با کت…

تنها نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید که جنس شلوارتان بسیار نزیک به کت تک تان باشد و نیازی نیست که طرح و رنگ شلوارتان را با کت تان مطابقت داشته باشد.

 

در خرید اینترنتی کت تک مردانه بای به نظرات خریداران،مشخصات و توضیحات توجه کنیم تا خرید مطمئن تر داشته باشید.