پالتو زنانه شیک

پالتو زنانه شیک

با فرا رسیدن فصل سرما خانم ها علاوه بوت به فکر یک پالتوی مناسب هستند که علاوه بر گرم بودن استایل شیکی هم داشته باشند. دقت داشته باشید یک پالتو یا بارانی کلاسیک هیچ وقت از مد نمیرود.

پالتو زنانه، پالتو و بارانی زنانه، پالتو

 

در خرید پالتو نکاتی را در نظر بگیرید این تکات عبارتند از…

کیفیت…

کیفیت پالتو اولین چیزی است که باید در نظر گرفت. بدنبال پالتویی با جنس خوب و با الیاف مرغوب باشید. بعضی از پالتوها از جنس پلی استر هستند که بدن را گرم نمیکنند و هنگام عرق کردن بوی نامطبوعی میدهند.

 انواع پالتو از نظر نوع و کیفیت …

-پارچه‌ هایی مانند کشمیر: که در عین‌حال ‌‌که حسابی گرم است، سبک هم هست اما  قیمتش هم بالاتر است.

– پارچه‌های پشمی و ابریشمی: که از پوست بدن حیوانات تهیه شده است گزینه دیگری برای انتخاب شماست.

– پارچه‌های پشمی: مانند یک عایق گرما را حفظ می کنند و در برابر کثیفی، گرد و خاک و ساییدگی مقاومند. و این ‌که، می‌توانند بدون این که خیلی سنگین شوند رطوبت زیادی را به خود جذب کنند.

زمان کافی برای خرید…

برای خرید یک پالتوی خوب و گرم باید صبور باشید و وقت بگذارید.

لباسهایی که قرار است زیر پالتو بپوشد در نظر بگیرید…

هنگام خرید چه بصورت حضوری چه خرید اینترنتی پالتو زنانه شیک آن را ازادتر بخرید زیرا باید لباس هایی را که زیر آن پوشید در نظر بگیرید.

جیب…

پالتویی که شما انتخاب میکنید بهتر است جیبدار باشد چون  که جیب یک جز اصلی پالتو را تشکیل میدهد و کار آن گرم نگه داشتن دستان شماست. جیب ها باید جادار و آستر خوبی داشته باشند تا دستان شما را بخوبی گرم کنند.

مدل دلخواه…

اول باید مدل مورد نظر خود را در نظر گرفت.پالتوها مدل‌های مختلفی دارند: پالتوی بلند، پالتوی کوتاه، پالتو تا روی زانو، پالتوی تک دکمه، پالتوی بی‌دکمه، پالتوی دابل برست، پالتوی راسته، پالتوی چین‌دار. بهتر است مدل کلاسیک و ساده را انتخاب کنید تا بتوانید چند سال از آن استفاده کنید.

پپیشنهاد:براساس مدروز پالتوی خود را نخرید چو مر خیل زود از بین میرود بنابراین مدلهای ساده و کلاسیک بهترین گزینه اند.

پالتو زنانه، پالتو و بارانی زنانه، پالتو

جنس…

امروزه پالتوها از جنس های مختلفی ساخته شده اند مثلا پالتوی چرم، پالتوی پشمی، پالتوی پنبه‌ای، پالتوی فلانل، پالتوی کشمیر.هر پالتویی برای موقعیت آب و هوایی مناسب است مثلا پالتو های پشمی برای مکان های سرد بهترین گزینه است ناگفته نماند که باید سبکی پالتو را هم در نظر گرفت.

رنگ…

رنگ نیز گزینه مهمی است در خرید حضوری یا اینترنتری پالتوی زنانه شیک در نظر بگیرد از آن در چه مکان هایی استفاده میکنید. اگر محیط رسمی است پالتویی با رنگ تیره انتخاب کنید مثلا خاکی، مشکی، سورمه ای، قهوه ای و طوسی. برای محیطهای غیر رسمی میتوانید از رنگ های روشن نیز استفاده کرد. البته رنگ کاملا به سلیقه فرد بر میگردد. رنگ های تیره هستند که نور و گرمای بیشتری را از سوی خورشید به خود جذب می کنند و سبب گرم تر شدن بدن شما در روزهای سرد زمستان خواهند شد.

بودجه…

شما باید به مقدار بودجه ای که برای خرید پالتو در نظر گرفته اید توجه کنید. بعضی پارچه ها مثل کشمیر خیلی گران هستند.

نکته: اگر هزینه زیادی برای خرید پالتو یا کاپشن در نظر بگیرید بهتر است چون قرار است چند سال از آن استفاده کنید.

شست و شو…

در هنگام خرید پالتو چه حضوری و یا بعد خرید اینترنتی پالتو زنانه شیک به لیبل روی لباس دقت کنید یا از فروشنده سوال کنید  و اگر خرید اینتر نتی انجام دادید از نظرات خریداران، پیشنهادات و توضیحات توجه کنید. که چگونه باید آن را شست زیرا بعضی از لباس ها احتیاج به خشکشویی دارند بعضی ها احتیاج به اتو ندارند و…

شرایط نگه داری…

به شرایط نگه داری پالتو دقت کنید از فروشنده یا اگر خرید اینترنتی داشته اید به توضیحات، پیشنهادات و نظرات خریداران دقت کنید، تا بدانید چگونه آن را بسته بندی کنید  و یا کجا آن را نگه داری کنید تا از حملهٔ حشرات در امان بماند.

سایز پالتو…

برای این منظور پالتو را حتما در خرید حضوری و یا بعدخرید اینترنتی پالتو زنانه شیک پرو کنید و کمی دست هایتان را به بالا و یا جلو بکشید تا از راحتی آستین ها مطمئن شوید آستین یک پالتو با توجه به اینکه  در زیر آن از سایر لباس ها استفاده میکنید باید بلند باشد و تا مچ دست شما را بپوشاند. همچنین قسمت پُشت آن نیز باید از فضای کافی داشته  باشد تا هنگام نشستن و برخاستن سبب ناراحتی و احساس تنگ شدگی نداشته باشید.

پالتو زنانه، پالتو و بارانی زنانه، پالتو

بلندی پالتو…

پالتوهای بلند را برای گذراندن موج سرما انتخاب می کنند. پالتو هرچه از لحاظ قدی بلندتر باشد، سبب می شود تا تمام نقاط بدن شما از سرمای محیط محفوظ باقی بماند و بدنتان گرمنر شود. اما برخلاف این گفته خانم ها بیشت طرفدار پالتوهای کوتاه هستند. پالتوهای بالای زانو برای خانم های قد کوتاه انتخاب مناسب است. پالتوهای روی زانو با بیشتر اندامها تناسب دارد اما اگر قد متوسط یا بلندی دارید سراغ آنها بروید. در مورد پالتوهای خیلی بلند که زیر زانو هستند مدل های اورسایز که به صورت جلوباز استفاده شوند گزینه مناسبی هستند.

اپالتو ها یا تک لایه اند یا دولایه که انتخاب آنها به خودتان بستگی دارد البته ناگفته نماند که پالتو های دو لایه گرم ترند و هم در مقابل سرما مقاوم ترند و قیمت بالاتری دارند.

یک پالتوی زنانه…

ساده و بلند: پالتوهایی با تن‌خورهای عالی و دوختی ساده که یقه‌های هفت و انگلیسی آنها را کمی از سادگی دور کرده است. دکمه‌های این پالتوها مخفی و جیب‌های آنها ساده است، پس کافی است با استفاده از رنگ‌های متنوع این سبک پالتوهای ساده اما شکیل پوشش خود را چشم‌نوازتر کنید. طراحی این پالتوها روی پارچه‌های پشم شتر،فوتر و حتی چرم طرفداران بسیاری دارد پس با در نظر گرفتن بودجه،میزان گرما و سلیقه خود دستتان برای انتخاب جنس این پالتوها باز است.

نیمه رسمی: پالتوهایی با دو ردیف دکمه‌های بزرگ، کمربند و سرشانه از جنس پشمی، کتان و شمعی با رنگ‌های تیره که در پالتو فروشی‌ها زیاد دیده میشود.این نوع پالتوها به دو شکل بلند و کوتاه با سبکی نیمه رسمی با جیب‌های بزرگ و کاربردی، انتخاب مناسبی برای خانم‌های شاغل و محصل محسوب می‌شود. البته در طراحی آنها  از طرح‌های سنتی از پارچه‌های طرح‌دار چهارخانه با رنگ‌های روشن استفاده شده است که برای خانم‌ها بسیار شیک به نظر می‌رسد. پالتوها هم که در قسمت کمر کمی تنگ‌تر و پایین نسبتا کلوشی دارند هم می‌توانند کمر را باریک‌تر نشان دهند.   پالتوهای مدل شنلی نیز بهتر است با شلوار تنگ پوشیده شود.

پالتو زنانه، پالتو و بارانی زنانه، پالتو

پالتو زنانه، پالتو و بارانی زنانه، پالتو

 

با توجه به همه نکاتی که گفته شد باماش به شما پیشنهاد میکند که در خرید اینترنتی پالتو زنانه شیک به نظرات خریداران، پیشنهادات و توضیحات دقت کنید تا خرید راحتتر و مطمئن تری انجام دهید.

مجتبی دهقانی
اکتبر 7, 2020
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.