خرید اینترنتی کت تک مردانه شیک و ارزان

کت تک مردانه باعث میشود که مردان از استایل بسیار شیکی برخوردار باشند. کت تک مردانه هم میتوانن با لباس رسمی و اداری ست کرد و هم حالت یک ست جذاب غیر رسمی و اسپرت داشت. کت تک یه پوشش نیمه رسمی به مردان میدهد.

کت تک مردانه، کت مردانه،

دانستنی: در خرید کت تک باید توجه کنیم که در چه محل و موقعیت هایی میخواهید از آن استفاده کنید. کت های اسپرت غیر رسمی ترین نوع کت های مردانه هستند که به علت قوانین آسان مورد توجه آقایان قرار گرفته است.

 

در خرید کت تک مردانه بعضی نکات را باید در نظر گرفت که این نکات عبارتند از…

 

اگر دنبال یک کت رسمی هستید به سراغ کت هایی بروید که دو طرف دکمه باشد و این را در نظر داشته باشید یک اپل کوچک نیز زیبایی خاصی به کت شما میدهد. اما اگر دنبال یک کت روزمره هستید کت های دو دکمه گزینه مناسبی است و سراغ کت های اپل دار نروید.

 

فیت بودن…

فیت یا اندازه بودن با تنگ بودن فرق دارد.تنگ یا گشاد بودن کت به باعث میشود استایل شما خیلی بد جلوه دهد. اما از کجا بفهمیم که یک کت تگ است یا گشاد…

اکر کت تنگ باشد وقتی دکمه های آن را ببندید حالتx پیدامیکند و یا آستین و سرشانه کش می آورد.

اگر کت مردانه گشاد باشد وقتی آن را تن میکنید آستین های آن بلدتر از مچتان است و یا وقتی دکمه های کت را میبندید فضای خالی بین لباس زیر کت و کت است یا روی سر شانه چروک میفتد. ضمن اینکه به خاطر داشته باشید فضای موجود در بخش سر شانه‌ی شما برای حرکت دست‌، نباید بیشتر از 1/5cm باشد.

نکته:وقتی کت را تن میکنید حدود 75 تا 2cm از پیراهن باید بیرون باشد. و توجه داشته باشید که کت اندازه تان باشد وگرنه زولیده به نظر میرسید.

 

قد کت…

در خرید حضور یا اینترتی کت تک مردانه شیک و ارزان ببه قد کت نیز دقت کنید. قد کت های قدیمی بلند بوده اما طراحان امروزی کت های کوتاه تر از قبل را پیشنهاد مکنند به گونه ای که از لباس زیر کت چند سانتی متر بلندتر باشدطوریکه لبه‌ ی پایین آستین کت با قد پایین کت تقریبا در یک خط قرار بگیرد.

 

رنگ…

بیشتر مردان دنبال رنگ های تیره هستند چون به راحتی با لباس های دیگر ست میشوند. ااما اگر میخواهید بروز و متفاوت باشید باماش به شما رنگ های آبی روشن و زرشکی را توصیه میکند. اگر که میخواهید کت طرح دار بپوشید، حتما به این نکته توجه داشته باشید که در بقیه اجزاء استایل تان از لباس های طرح دار و شلوغ استفاده نکنید و رنگ های ساده را انتخاب کنید. همینطور شما میتوانید یک کت با رنگ روشن را با شلوار به رنگ تیره ست کنید.

کت تک مردانه، کت تک مردانه

 

رنگ دکمه…

در خرید حضور یا اینترتی کت تک مردانه شیک و ارزان رنگ دکمه نیز مهم است مثلا رنگ سورمه با دکمه طلایی رسمیت بیشتر نسبت با کت کرم با دکمه قهئه ای دارد.

 

یکی از مزایایای کت تک این است که به راحتی با بساری از لباس ها ت میشود.

چاک…

در خرید حضوری یا اینترنتی کت تک مردانه شیک و ارزان به تعداد چاک های کت توجه کنید. اگرمیخواهید کتی تنگ داشته باشید کتی بدو چاک یا تک چاک را انتخاب کنید. چک ها علاوه بر راحتی نشست و برخاست در زیبایی کت نیز موثرند. کت های دارای دو چاکظاهری رسمی تر دارند و برای چه استایل های رسمی و چه اسپرت بسیار مناسب می باشند.

 

فصل…

در خرید حضوری یا اینترنتی کت تک مردانه شیک وارزان به این نکته توجه کنید که کت را متاسب با هر فصل تهیه کنید مثلا در روز های گرم سال کتانی زیرا باعث تعدیل آب ئ هئا میشود و خنک هستند و در روزهای سرد سال پشمی زیرا بعلت بافت فشرده ای که دارند بدن را گرم نگه میدارند.این دو گزینهای مناسبی هستند. برای یک ظاهر هوشمندانه و مناسب در ماه های سردتر شما میتوانید از یک ژاکت زیر کت خود استفاده کنید. برای مکان ها و موقعیت های غیر رسمی تر  مثل شام بیرون میتوانید زیر کت اسپرت از تی شرت و یا یقه اسکی استفاده کنید.

 

پیشنهاد:در ابتدا به سراغ یک کت تک چاک مناسب با فصل بروید. پپیشنهاد بعدی استفاده از یک تی شرت سفید به همراه یک شلوار جین آبی روشن می باشد. از یک کتانی اسپرت مشکی و یا سفید نیز می توانید استفاده کنید. استایل های اسپورت فضای بسیار خوبی برای استفاده از اکسسوری  ها به حساب می آیند و مانند استایل های رسمی دچار محدودیت نخواهید بود.

 

کراوات…

کراوات یک اکسسوری مردانه است که بعضی مردها از آن روی  کت استفاده میکنند تا استایلی شیک و منحصر به فرد را داشته باشند. که باماش کراواتی تک رنگ و باریک را به آنها توصیه میکند. برای داشتن یک استایل کلاسیک و متفاوت  سراغ یک کت تک مردانه و یک پیراهن تک رنگ بروید و یک کراوات باریک نیز ببندید. این استایل شما را در جمع بسیار خاص تر خواهد کرد.

 

کفش…

از کفش ماسب با استایل خود استفادده کنید اگر جین پوشید ه اید از کفش های عادی استفاده کنید. برای اینکه یک استایل عادی اما شیک به دست بیاورید کالج، آکسفورد و یا بروجز را به همراه جین بپوشید.

 

شلوار…

جنس شلوارتان نزیک به جنس کتان باشد. در انتخاب شلوار مناسب با کت تک تان تنها بایستی به جنس آن دقت داشته باشید و نیازی نیست که طرح و رنگ آن با کت تان مطابقت زیادی داشته باشد.

 

سایز…

در خرید حضوری یا خرید اینتر نی کت تک مردانه  شیک و ارزان باید توجه داشت که سایز کت باید با توجه به میزان اندازه بودن روی بدن باشد. استفاد از سایزهای کوچک تر یا بزرگتر آزاردهنده است.

کت تک مردانه، کت مردانه

 

مزیت دیگر کت تک تک این است که برای افرا لاغر بدرد بخور است و میتوانند از ان استفاده کنند. استفاده از کت های عادی برای آنها امکان پذیر نخواهد بود.

 

در خرید اینترنتی کت تک مردانه شیک و ارزان باید به نظرات خریداران، توضیحات و مشخصات دقت داشته باشید تا خرید مطمئن تری انجام دهید.

مجتبی دهقانی
اکتبر 11, 2020
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.