خرید اینترنتی پیراهن مردانه شیک و ارزان

خرید اینترنتی پیراهن شیک و ارزان

یکی از مهم ترین لباس ها که نقش مهمی را ایفا میکند پیراهن است. پیراهن تنوع بسیاری دارد و بستگی به سلیقه شما در هر طرح و رنگی دیده میشود وبا هر هربودجه ای میتوان آن را خرید.

پیراهن مردانه، پیراهن

در خرید پیراهن نکاتی را باید رعایت کرد که این نکات عبارتن از…

جنس…

پارچه معمولا پیراهن نخ یا پنبه است اما بعضی از پارچه ابریشم و یا الیاف مصنوعی استفاده میکنند. پیراهن های مردانه داری الگو و طراحی خاصی هستند و در طرحها و رنگهای گوناگون دیده میشود. جنس ابریشمی هم جزو لوکس ترین پیراهن های مردانه است، تن خور آنها عالی است، کیفیت جنس خیلی خوبی دارند، فقط به لحاظ قیمت کمی گران هستند.

الیاف مصنوعی برای جایگزینی با پیراهن های پنبه ای تولید شده اند اما هیچ گاه قادر به گرفتن جای پیراهن های پنبه ای نیستند. پیراهن های الیاف مصنوعی کیفیت مناسبی ندارند و تولید دست انسان هستند اما در مقایسه با پیراهن های الیاف طبیعی نخ پنبه ای قیمت پایین تری دارند و در دسترس عموم قرار دارند. پیراهن‌های مصنوعی در مقایسه با پیراهن های الیاف طبیعی کمتر چروک می‌شوند و هم چنین کمتر دچار لکه و کثیف شدن می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم که هیچ گاه از پیراهن هایی که در بافت آن ها بیش از ۵۰% الیاف مصنوعی استفاده شده باشد را خریداری نکنید زیرا این پیراهنها تعریق و بوی بد ناشی از آن را تشدید می‌کنند و در روزهای گرم سال گرما را در خود حفظ می‌کنند.

رنگ پیراهن…

در خرید حضوری یا خرید اینترنتی پیراهن مردانه شیک و ارزان پیراهنی را انتخاب کنید که با رنگ پوست، مو و چشم شما هم خوانی داشته باشد. معمولا رنگ سفید رنگ انتخابی است زیرا از مد نمیرود و با هر استایلی جور است. سفید بهترین و بدون ریسک ترین رنگ برای پیراهن است که همیشه مد روز و همه جا پذیرفته شده است و رسمی ترین رنگ به شمار می رود.

رتبه دوم رسمی ترین رنگ متعلق به آبی است و پس از آن هم می توان از رنگ های خاکستری، مشکی و … هم استفاده کرد 

نکته: رنگ پیراهن کاملا سلیقه ای میباشد.

بلندی پیراهن…

بلندی پیراهن باید به گونه ای باشد که اگر داخل شلوار است وقتی دستهایتان را بالا میبرید بیرون نیایید و هنگامی که پیراهن بیرو از شلوار است اندازه ی آن تا روی جیب باشد.

طرح…

در مورد طرح پیراهن، همیشه اولویت با طرح ساده است اما به جز آن می توانید از راه راه و چهارخانه ریز در رنگبندی نزدیک به هم نیز استفاده کنید.پیراهن مردانه، پیراهن

 

 

توجه داشته باشید پیراهن رسمی مردانه به پیراهنی گفته می شود که آستین های بلند، سردست و یقه مردانه دارد و با دکمه بسته می شود. این ساده ترن تعریف برای پیراهن مردانه است اما وقتی نوبت به تفاوت های پیراهن رسمی و اسپورت می رسد این تعاریف چندان ساده نیستند.

سرشانه پیراهن…

در پیراهن مردانه درزی که آستین ها را به بدنه لباس وصل میکند باید برشی دقیق داشته باشد و نزدیک سر شانه باشد.

یقه پیراهن…

یقه پیراهن طوری باشد که بتوان به راحتی آن را ببندید. نه خیلی تنگ و نهخیلی گشاد باشد. یقه پیراهن بعد از بسته شدن باید تا یک اینچ فضای باز داشته باشد تا از احساس خفگی و سنگینی جلوگیری شود. اگر قصد پاپیو یا کروات پوشیدن دارید اگر پیراهن یک یایز بزرگتر و یا کوچکتر باشد اشکالی ندارد. پیراهن خوب باید دارای تلق قابل جداسازی گوشه یقه باشد . اغلب تلق ها از مواد مصنوعی ساخته شده اند. تلق ها در واقع شکل هلالی خاصی به یقه می دهند و از بلند شدن نوک آن جلوگیری می کنند بخصوص وقتی که از کراوات استفاده می شود. البته یقه دکمه دار به تلق نیاز ندارد .

سایز پیراهن…

تاجایی که امکان دارد دنبال پیراهنی باشید که سایز شما باشد زیرا پیراهن های موجود در بازار برای شخص خاصی دوخته نشده اند و بندرت پیش می آید که پیاهنی همه جیز آن متناسب باشد. در یک کلام اندازه بودن به این معنا است که قسمت تنه، سینه، شکم، سرشانه ها، یقه، آستین ها، سردست و همه قسمت های پیراهن کاملا اندازه است و در هیچ قسمت گشاد یا تنگ یا بلند و کوتاه نیست. 

آستین پیراهن…

آستین پیراهن باید دقیقا انازه باشد اگر در خرید حضور یا بعد خرید اینترنتی پیراهن مردانه شیک و ارزان وقتی آن را میپوشید اگر روی آستین چین بیوفد آن پیراهن برای شما گشاد است. آستین یک پیراهن نشان دهنده سایز سینه، بازو و زیر بغل است.

پیراهن مردانه، پیراهن

کمر پیراهن…

پیراهن های مردانه از قسمت سینه به پایین تنگ میشوند که این امر باعث خوش استایل نشان دادن شما میشود پس پیراهن هایی را انتخاب کنید که کمر تنگ و در عین حال راحتی داشته باشند.

جیب…

بیشتر پیراهن های مردانه روی سینه چپ خود جیب دارند که به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند پس فلسفه وجودی آن چیست؟ جیب در پیراهن های مردانه برای ایجاد تنوع در مدل افزوده شده است و کاربرد و ضرورت خاصی ندارد پس اگر از این جیب استفاده نمی کنید بهتر است پیراهن های بدون جیب را که ساده تر و شیک تر هستند انتخاب کنید. اما اگر به جیب پیراهن علاقه دارید انواع تک جیب و مستطیلی بر انواع دو جیب با گوشه های گرد و زاویه دار ترجیح دارند.

پیشنهاد: اگر می خواهید پیراهنی شیک و رسمی برای خودتان انتخاب سراغ مدل های ساده و بدون پیلی بروید.

باماش به شما توصیه میکند که در خرید اینترنتی خود به نظرات خریداران، پیشنهادات و توضیحات دقت کنید تا خرید راحتری داشته باشید.

پیراهن مردانه، پیراهن

مجتبی دهقانی
اکتبر 15, 2020
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.