خرید اینترنتی شلوار جین مردانه شیک و ارزان

شلوار جین مردانه

شلوار جین مردانه شلواری است که به راحتی با انواع لباس ها ست میشود و به شما استایلی خوبی میدهد. در ساخت شلوار جین از پارچه ای بنام دنیم استفاده میشود.این نوع پارچه ها از بافت راه راه تشکیل شده اند. به شلوار جین شلوار جین نیز گفته میشود. انواع شلوار جین مردانه عبارتند از دم پا تنگ، دم پا گشاد، راسته گشاد، راسته لاغر و راسته استانداردهستند.

در خرید شلوار جین مردانه باید نکاتی را در نظر گرفت این نکات عبارتند از….

سایزشلوار جین…

اگر در انتخاب سایز شلوار جین از سایز خود درست مطمئن نیستید آن را یک سایز تنگ بردارید چون که شلوار جین بعد شست شو یه سایز جا باز میکند.

در سایز شلوار جین دو اندازه مطرح می شود.

مثال اندازه: ۳۴×۳۲

عدد چپ (۳۲): به اندازه دور کمر اشاره دارد.

عدد راست (۳۴):  این طول از داخل شلوار و از نقطه پایینی فاق تا لبه پایینی شلوار را می‌گویند.

فاق شلوا…

در هنگام خرید حضوری یا خرید اینترنتی شلوار جین مردانه شیک و ارزان به دنبال شلوار با فاق بلند یا فاق متوسط را انتخاب کنید شلوارها فاق کوتاه انتخاب خوبی نیستن چون در آنها احساس راحتی ندارید اما اگر انتخاب شما شلوار فاق کوتاه است یک سایز آزاد تر بخرید تا که در آن احساس راحتی کنید.

قد شلوار…

اگر شلوار شما تنگ است قد آن باید تا مچ پا باشد اما اگر شلوار دم پا گشاد استفاده کردید باید قد شلوار تا زیر کفش تان قرار بگیرد.

نکته:شلوارهای جیینی که رنگ تیره دارند میتوانند شما را شیک نشان دهد. اما دقت داشته باشید که شلوار های رنگ تیره ممکن است بعد از شستشو تغییر رنگ بدهند.

اندازه کمر…

در خرید حضوری و یا خرید اینترنتی شلوار مردانه شیک و ارزان قبل از خرید شلوار لی مردانه  هنگامی که ایستاداید با یه نوار باریک ویا متر کمر خود را اندازه بگیرید وبعد شلوار را خریدری کنید.

اندازه پاچه…

هنگامی که ایستاده اید به کمک یه متر نواریکه بهتر است برای اندازگیری دقیق تر از محل شروع شدن فاق شلوار تا لبه کناری آن را اندازه گیری کنید.

پیشنهاد باماش به شما این است که شلواراری که در آن راحت هستیدد انتخاب کنید.

آب رفتن…

در  شلوارهای جین امکان اینکه شلوار کمی آب بروند و کوتاه شوند، سعی کنید مدلی را بخرید که از لحاظ قدی کمی بلند باشد، تا اگر به اصطلاح، آب رفت، اندازه تان شود.

رنگ…

رنگی را انتخاب کنید که به راحتی با رنگهای دیگر لباس ها ست شوند. انتخاب رنگ مناسب برای شلوارهای جین به ست شدن و هماهنگ شدن این شلوارها با لباس‌های دیگر شما نیز کمک می‌کند.

اندازه…

هیچگاه شلوار خیلی تنگ یا گشاد نخرید. چون ظاهری بدی به استایل شما میدهد. به دنبال خرید شلواری متناسب با اندازه کمر و اندازه پاچه خودتان باشید.

لاغرها…

خیلی از مردان لاغر از اطرافیانشان می‌شنوند که باید لباس‌های گشاد بپوشند تا درشت به نظر برسند، اما این یک توصیه اشتباه است. لباس‌های گشاد روی بدن مردان لاغر اندام زار می‌زنند. در عوض این آقایان باید تمرکزشان را بگذارند روی خرید حضوری یا بعد خرید اینترنتی شلوار شیک و ارزان که فیت بدنشان باشد. ما دو نوع از این شلوارها را پیشنهاد می‌کنیم که به ترتیب اولویت شلوار راسته یا (Straight )و شلوار جذب یا (Skinny) هستند. اگر فردي لاغر هستيد، بهتر است که از شلوارهاي اندامي استفاده کنيد تا اضافي پارچه‌اي که در شلوار وجود دارد، ظاهر بدي به پاهاي شما ندهد.

فاصله جیبها…

فاصله جیبها از هم بهتر است زیاد باشد و اندازه جیبها بهتر است متوسط باشد.

نکته: توصیه باماش به شما این است که در خرید حضوری یا خرید اینترنتی شلوار جین بهتر است که شلوار راسته را انتخاب کنید.

روشن بپوشید…

رنگ روشن سایز شما را بیشتر نشان میدهد و استایل شما را جذابتر میکند.

اضافه وزن…

کسانی که اضافه وزن دارند بهتر است رنگهای تیره و شلوارهایی که جیب هایشان بهم نزدیک باشد را انتخاب کنند. شلوار های ساده نیز برای افرادی که اضافه وزن دارند مناسب است. افرادی که اضافه وزن دارند بهتر است لباس چند لایه(مثلا پیراهن زیر و ژاکت رو باشد) و کت های رنگ تیره استفاده کنند. اگر چاق هستيد، به شما توصيه مي‌کنيم که شلوار دمپا گشاد بپوشيد. اين کار باعث مي‌شود که تناسب ميان پاهاي شما و بالاتنه ايجاد شود.

توصیه باماش به شما این اس چه در خرید حضوری و یا خرید اینترنتیشلوار جین مردانه شیک و ارزان آن را پا بپوشید و با آن راه بروید تا از راحتی آن مطمئن شوید.

شست و شو…

شلوار های جین از محبوب ترین شلوار ها در بین جوانان میباشد که برای شستشوی آن در رنگ های مختلف تیره و روشن بایستی دقت داشت . برای شستن بهتر شلوار جین میتوانید آن را برعکس کنید و درون ماشین لباس شویی قرار دهید. برای خشک کردن شلوارهای جین شسته شده همیشه از بند رخت استفاده کنید و از خشک کن ماشین لباسشویی استفاده نکنید. شلوارهای جین را طوری بر روی بند رخت قرار دهید که هیچ قسمتی از آن تا خورده نباشد.

پل کمربند…

به طرز دوخت پل شلوار ها دقت کنید که به درستی دوخت شده باشند و در محل مناسب از کمرتان قرار بگیرد یا کمربندی که برای شلوار خود انتخاب میکنید پهنای آن کمربند اندازه پل شلوارتان باشد . در ضمن شلوار هایی که دارای پل هستند را هیچگاه بدون کمربند نپوشید زیرا جالب به نظر نمیاید.

ذهن باز…

در پوشش خود، از اندازه‌ها، پارچه‌ها، و رنگ‌های مختلف جین استفاده نمایید. اغلب اوقات، همه چیز ممکن است آن طور که در ذهنتان فکر می‌کنید نباشد. اما اگر شما آیتم‌های متفاوت و دور از ذهن را امتحان کنید، ممکن است در نهایت از فکر اولیه‌ی خود شگفت زده شوید.

بیاد داشته باشیم…

البته برای مهمانی های شب و خیلی رسمی شلوار جین به هیچ وجه مناسب نیست، اصولا کاربرد این نوع شلوارها برای موقعیت های غیر رسمی است. اما برای یک مهمانی عصر یا قرار غیر رسمی مناسب است.

در خرید اینترنتی شلوار جین مردانه شیک و ارزان به نظرات خریداران، مشخصات و توضیحات دقت کنید تا خرید مطمئن تری داشته باشید.

 

[digikala31610176827]
مجتبی دهقانی
اکتبر 13, 2020
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.