0

بهترین پالتو های مردانه طبق نظرات خریداران فروشگاه دیجی کالا

در این قسمت شما پالتوهایی را مشاهده می کنید که از دید خریداران دیجی کالا رضایت بخش ترین و بهترین پالتو ها مردانه بوده اند.
پالتوهایی که به لحاظ دوخت، طراحی، کیفیت و جنس بهترین امیتاز را از دیدگاه خریداران کسب کرده اند.

باماش چطور این پالتو ها را انتخاب کرده است؟

تیم باماش با مطالعه و بررسی نظرات خریداران در فروشگاه دیجی کالا، نقاط قوت و ضعف، مزایا و معایب پالتو ها را استخراج و در قالب جدول در اختیار شما همراهان گرامی قرار داده است تا بتوانید خریدی مطمئن و سریع تر از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا داشته باشید.

بروزرسانی بهترین محصولات دیجی کالا از دید خریداران

این اطلاعات با توجه به نوع محصولات بطور فصلی یا هر سه ماه یک بار بروز رسانی می شود.
به همین دلیل شما می توانید کاملا مطمئن باشید که محصولاتی که در صفحات بهترین محصولات وبسایت باماش مشاهده می کنید کاملا بروز هستند.

برای دیدن سایر پالتوهای مردانه روی لینک زیر کلیک کنید.

پالتو مردانه

   پالتو مردانه کد 3087-1

تعداد خرید: 25
پیشنهاد خرید: 10

مزایا از دید مشتریان:

  • طرح و دوخت عالی
  • جنس خیلی خوب
  • تن خور عالی
  • ارزش خرید نسبت به قیمت

معایب از دید مشتریان:

  • تقریبا ندارد.

پالتو مردانه لیورجی مدل MTB2021

تعداد خرید: 25
پیشنهاد خرید: 10

مزایا از دید مشتریان:

  • دوخت عالی
  • جنس پارچه عالی
  • تن خور خیلی خوب
  • ارزش خرید بالا نسبت به قیمت

معایب از دید مشتریا

  • ندارد.

خرید اینترنتی پالتو مردانه

 

معمولا با فرا رسیدن فصل سرما افراد به فکر لباسی مناسب این فصل میباشند،که پالتو نیز میتواند یک گزینه مناسب باشد ما در باماش تصمیم داریم بهترین پالتو های مردانه را به شما معرفی کنیم تا خریدی راحت تر داشته باشید.

 

پالتو مردانه،پالتو

 

نکاتی را که در خرید اینترنتی پالتو مردانه در نظر بگیریم عبارتند از… 

جنس پالتو مردانه…

قبل از خرید پالتو باید به مقذار هزینه ای که برای آن در نظر گرفته اید توجه کنید.بعد آن جنس را در نظر بگیرید یکی از جنس هایی که صنعت پالتو را به خود اختصاص داده پشم گوسفند است،این جنس را به دلیل سبکی و ایزوله بودن شدید در مقابل سرما و همچنین ماندگاری بالایی که دارد در صنعت پالتو بکار میرود.جنس هایی دیگری هم بکار میرود از جمله کشمیر این جنس معمولا کمیاب است بنابراین قیمت بالایی دارد و یکی از گزینه لاکچری محسوب میشود.کشمیر ازموی زیر گردن بز هیمالیایی بدست می آید.نا گفته نماند کشمیر داری تنوع بالایی است و در مقابل سرما ایزوله است و جنس سبکی دارد.

پالتو مردانه،پالتو

دوخت پالتو مردانه…

هر اندازه جنس پالتو خوب باشد اما نوع دوخت آن در باکیفیت بودن آن تاثیر بسزایی  دارد اگر دوخت لباس درست نباشد روی تن درست نمینشیند و جالب نیست،قسمت شانه ها باید به نرمی و راحتی کت رسمی دوخته شده باشد ولی دقت داشته باشید که شل و آویزان نباشد.پالتو باید یک سایز بزرگتر انتخاب شوند که بتوان در آن راحت و آزادانه حرکت کرد و باعث جمع شدن لباس نشود،برای اینکه متوجه شوید پالتو سایز شما است قبل از خرید حضوری یا بعد از خرید اینترنتی پالتو مردانه چند بار نشست و برخاست کنید،دست هایتان را بالا و پایین کنید،خم شوید مثلا میخواهید بند کفش خود را ببندیدتا مطمئن شوید پالتو درست سایز شماست.

 

ساختار پالتو مردانه…

نوع ساخته شدن و اجزای پالتو نیز مهم است.در خرید حضوری ویا اینترنتی پالتو مردانه (بعد از خرید)به دنبال پالتو هایی باشید که یقه آن ها به راحتی بالا قرار بگیرد و گردن را بپوشاند.به دنبال پالتو های شش دکمه یا دو سینه باشید تا هم سینه و هم شکم را در برابر سرما محافظت کند و ضمنا زیبا تر دیده میشود.

پالتویی را انتخاب کنید که قرار دادن دست ها در هنگام سرما در جیب های آن راحت باشد.

پالتویی را انتخاب کنید که در پشت آن  کمر بندی برای سفت کردن وجود داشته باشد.

 

قدپالتو مردانه…

اگر چندان قد بلند نیستید همان پالتویی را انتخاب کنید که با پوشیدنش احساس راحتی دارید. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که پالتوهایی که قدشان تا زانو یا زیر آن است می تواند از کشیدگی بدن کم کند در حالی که پالتوهای تا بالای زانو پاهای شما را کشیده تر نشان می دهد.

اما اگر قد بلند هستید، این قانون برای شما بر عکس است. بهتر است سراغ پالتوهای تا بالای زانو نروید، این پالتو ها شما را بیش از حد کشیده نشان می دهند.

پالتو مردانه،پالتو پالتو مردانه،پالتو

در خرید اینترنتی پالتو مردانه به نظرات خریداران ،توضیحات و مشخصات پالتوی مردانه،دقت کنید تا خریدتان را با اطمینان بیشتری انجام دهید.